NISSAN TEKNİK OTO ESKİŞEHİR

HAKKIMIZDA

 

NISSAN TEKNİK OTO ESKİŞEHİR HAKKINDA

1999’un Kasım ayından itibaren Teknik Oto A.Ş. olarak faaliyet gösteren Teknik Oto BMW, MINI, Land Rover, Jaguar ve BMW Motorrad markalarının yetkili satış ve servis hizmetini Bursa , Eskişehir ve Balıkesir bölgelerinde sunmaktadır. 2017 Nisan ayı itibari ile ESKİŞEHİR bölgesinde NISSAN Teknik Oto Eskişehir olarak Türkiye de ilk yeni konsept teknolojik alt yapı ile donatılmış showroom ile Eskişehir de müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

NISSAN tutkunlarına en yeni modelleri yakından incelemelerine olanak sağlayan kuruluşumuz, NISSAN modellerinin yaşattığı keyfi paylaşmak ve sıcak bir atmosfer içinde kurum kimliği standartlarında üstün hizmet ulaştırmayı hedefler. Servisimizde NISSAN modellerinin mekanik, kaporta, boya ve parça hizmetleri son teknoloji alet ve ekipmanlar ile verilir. Mekanik, kaporta ve boya atölyelerinde garantili NISSAN standartlarında işlem yapılır. Lastik servisi, klima servisi, far ayarı, oto kuaför işlemleri gibi hizmetler sunulur. 

Ana hedefimiz, bölgemizde bulunan diğer markaların yetkili satış ve servis hizmetleri arasında daima iyi bir konumda olmak ve müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmektir.