SIFIR ARAÇ KAMPANYALARI

%0 FAİZLE HEYECAN YOLLARDA!

GÜNCEL NISSAN SATIŞ KAMPANYALARI

Yolları ve uzun otomobil yolculuklarını özledik. Sizin de özlediğinizi biliyoruz. Sizi, özlediğiniz yollarla Nissan konforu ve heyecanıyla kavuşturmak için %0 faizle heyecan yollarda! Micra, Qashqai ve X-Trail modellerimiz için hazırladığımız Ağustos ayı satış kredi kampanyalarımızı bu sayfada inceleyebilirsiniz.

NISSAN QASHQAI

Türkiye’nin en çok tercih edilen SUV modeli* Nissan Qashqai, Ağustos ayı boyunca 60.000 TL’ye 12 ay, %0 faiz** fırsatıyla sizleri bekliyor. Yenilenen Türkiye stok seviyesi hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

* Nissan Qashqai, Otomotiv Distribütörleri Derneği’nin (ODD) açıkladığı satış verilerine göre 2007-2019 yılları arasında Türkiye’nin en çok tercih edilen SUV modelidir.

** NisKasko veya Uzatılmış Garanti alımlarında geçerlidir.

NISSAN X-TRAIL

Prestijiyle öne çıkan ve 7 koltuklu seçeneğiyle geniş ailelerin de tercihi olan Nissan X-Trail, Ağustos ayı boyunca 80.000 TL’ye 12 ay, %0 faiz* fırsatıyla Nissan yetkili satıcılarında sizleri bekliyor.

* NisKasko veya Uzatılmış Garanti alımlarında geçerlidir.

NISSAN MICRA

Şehrin temposuna yüksek teknoloji ve etkileyici tasarımıyla heyecan katan yeni Nissan Micra, Ağustos ayına hazır. Şehir tutkunlarının vazgeçilmezi Micra Ağustos ayı boyunca 30.000 TL için 12 ay %0 faiz* avantajı ile sizi bekliyor.

* NisKasko veya Uzatılmış Garanti alımlarında geçerlidir.

*Nissan Otomotiv A.Ş. kampanya koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

*Bu kampanya 4 Ağustos 2020 tarihinden itibaren Nissan Otomotiv A.Ş.’nin bir sonraki duyurusuna kadar katılım gösteren yetkili satıcılarımız için geçerlidir.

*Kanun ve/veya bakanlık görüşündeki değişikliklerden kaynaklanabilecek vergi farklılıkları nedeniyle firmamız hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Nissan Türkiye, sürekli dinamik bir ürün stratejisi izlemektedir ve bu sayfada gördüğünüz model, tasarım, renk, donanım, aksesuar ve teknik özelliklerle diğer tüm bilgileri önceden bildirmeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Gösterilen modeller temsilidir, model üzerindeki aksesuarlar ile satılanlar farklılık gösterebilir.