NISSAN SERVİS KAMPANYALARI

GÜNCEL NISSAN SERVİS KAMPANYALARI

Nissan aracınızın periyodik bakımını yaptırmak ve diğer satış sonrası hizmetlerimizden yararlanmak için güncel fırsatlarımızdan haberdar olun. Avantajlı Nissan servis kampanyalarını inceleyin.

 

3+ YAŞ NISSAN’LARA İKİNCİ BAHAR

Kampanya yalnızca 3 yaşını doldurmuş Qashqai (J10, J11), Juke (F15, F16) ve X-Trail (T31, T32), Micra (K13, K14), Navara (D40, D23), Pulsar (C13), Note (E11, E12) model araçlar için, 1 Haziran – 31 Temmuz 2024 tarihleri arasında, katılım gösteren Nissan Yetkili Servisleri’nde geçerlidir. Kampanya süresince periyodik bakım hizmetlerinde değişimi sağlanan orijinal yağ filtresi, hava filtresi, polen filtresi ve yakıt filtresi tavsiye edilen satış fiyatı üzerinden işçilik ücreti ile birlikte %20 indirim uygulanacaktır. Ayrıca debriyaj ve süspansiyon grubu yedek parçalar ve fren disk-balata değişimlerinde de işçilik dahil %20 indirim imkanı sunulacaktır.

Bakım paketleri ile debriyaj ve süspansiyon yedek parçalarında Nissan onaylı yedek parçalarla değişim sağlanmaktadır. Araç yaşı hesabında garanti başlangıç tarihi esas alınmaktadır.Bakım fiyatları araç modeline, yaşına, kilometresine, yakıt tipine ve motor seçeneğine göre farklılık gösterebilir. Bakım sırasında yapılacak kontrollerde ilave maliyetler oluşabilir. İlave maliyetler için müşteri onayı ayrıca alınacaktır.

Bonus kredi kartlarına ek taksit kampanyası katılım gösteren Nissan yetkili servislerinde geçerlidir. Ticari kredi kartları ile yapılan alışverişler taksit kampanyasına dahil değildir. Kampanyaya Garanti BBVA Bonus, Miles&Smiles Garanti BBVA, Shop&Fly kredi kartı, American Express, TEB Bonus, Deniz Bonus, Türkiye Finans Happy Card, ICBC Turkey Bonus, Garanti BBVA Bireysel Sanal kredi kartları dahildir.

Farklı kampanyalarla birleştirilemez ve stoklarla sınırlıdır. Nissan Otomotiv A.Ş. kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

CONTINENTAL LASTİK KAMPANYASI

Kampanya 1 Haziran – 31 Temmuz 2024 tarihleri arasında katılım gösteren Nissan Yetkili Servisleri’nde geçerlidir. Kampanya kapsamında 4 adet Continental yaz/dört mevsim lastik alımında piyasa değeri yaklaşık 3 bin TL olan Casio marka kol saati hediye edilecektir. Kol saatleri aynı modelde 5 farklı renktedir ve stoklarla sınırlıdır. Hediye edilecek ürünün rengi yetkili satıcının anlık stok durumuna göre değişiklik gösterebilir. Farklı kampanyalarla birleştirilemez ve stoklarla sınırlıdır. Nissan Otomotiv A.Ş. kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Şunlar da ilginizi çekebilir…

GARANTİ

Üretici Garantinizin neleri kapsadığını ve bunu nasıl uzatabileceğinizi öğrenin.

BAKIM VE ONARIM

Yalnızca orijinal Nissan parçalar kullanan eğitimli Nissan teknisyenlerimiz sayesinde, Nissan’ınız her zaman en iyi bakımdan geçer.

NISSAN ÖZEL ASİSTANIM

Otomotivin ötesinde Özel Asistanım hayatın her anında yanınızda.