KAMPANYALAR

AKILLI SÜRÜŞÜN ÖNCÜSÜ NISSAN’DAN

GÜNCEL NISSAN SATIŞ KAMPANYALARI

Yolları ve uzun otomobil yolculuklarını özledik. Sizin de özlediğinizi biliyoruz. Sizi, özlediğiniz yollarla Nissan konforuyla kavuşturmak için hazırladığımız, Mayıs ayı satış kampanyalarımızı inceleyebilirsiniz.

SATIŞ KAMPANYALARIMIZ GÜNCELLENMEKTEDİR.

NISSAN X-TRAIL

Nissan X-Trail’ler Nisan ayı boyunca boyunca 60.000 TL için 12 ay %0 faiz avantajı* ile prestiji ön planda tutanları bekliyor.

Üstelik, 7 koltuklu X-Trail’ler Nisan ayında 5 koltuklu fiyatına! En üst seviyede şıklık sunan bej ve taba renkli deri döşeme için fiyat farkı yok.

*%0 faiz imkanı, X-Trail 1.6 X-Tronic Design Pack ve 1.6 4×4 Manuel Sky Pack versiyonlarında geçerli değildir. %0 faiz imkanı NisKasko veya Uzatılmış Garanti alımlarında geçerlidir.

GÜNCEL NISSAN SERVİS KAMPANYALARI

Nissan aracınızın periyodik bakımını yaptırmak ve diğer satış sonrası hizmetlerimizden yararlanmak için güncel fırsatlarımızdan haberdar olun. Avantajlı Nissan servis kampanyalarını inceleyin.

1 Haziran – 30 Haziran 2020 tarihleri arasında kampanyaya katılan Nissan Yetkili Servisleri’nde garanti kapsamındaki araçlarına bakım yaptıran sağlık çalışanlarımız için geçerlidir. Bakım paketi hava filtresi, yağ filtresi, polen filtresi, motor yağı ve değişim işçiliklerinden oluşmaktadır. Kampanya kapsamında, periyodik bakımlarda değişimi sağlanan polen filtresi yerine Premium Polen Filtresi’nin ücretsiz değişimi sağlanacaktır ve 1 yıl süreli Nissan Özel Asistanım Premium Yol Yardım Hizmeti hediye edilecektir. Servis müşterileri içindir, banko satışlarda geçerli değildir. Başka bir kampanya ile birleştirilemez ve stoklarla sınırlıdır. Nissan Otomotiv A.Ş. kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Detaylı bilgi için www.nissan.com.tr’yi ziyaret ediniz.

YILLAR GEÇSE DE İLK GÜNKÜ GİBİ BAKIYORUZ.

*Belirtilen fiyatlar tavsiye edilen başlangıç fiyatları olup, KDV dahildir.

Kampanyaya katılan Nissan Yetkili Servislerinde üç yaşının üstündeki araçlar için geçerlidir.Bakım paketlerinde Nissan Onaylı Yedek Parçaların (NOYPA) değişimi sağlanmaktadır. Bakım paketi hava filtresi, yağ filtresi, polen filtresi, motor yağı ve değişim işçiliklerinden oluşmaktadır. Dizel bakım paketinde yakıt filtresi, benzinli bakım paketinde ise buji değişim ihtiyacı varsa ilave edilir. Araç model tipi ve motor seçeneğine göre bakım paketi fiyatları farklılık gösterebilir. Bakım sırasında yapılacak kontrollerde ilave maliyetler oluşabilir. Başka bir kampanya ile birleştirilemez. Nissan Otomotiv A.Ş. kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.